درباره ما
بنیان گذاره کارشناسی رنگ خودرو در استان البرز(بامجوز رسمی 858701) با بیش از 10 سال سابقه ی کاری در (مشهد،تهران و البرز) با سه شعبه ی فعال در استان های تهران و البرز با نیروهای مجرب و کاردان درخدمت هم شهریان عزیز هستیم.

اگر تا به حال اتومبیل خرید و فروش نکرده اید یا اینکه تخصصی در این زمینه نداشته و نگران سالم بودن بدنه و شاسی ها و دیگر موارد مربوط به بدنه خودرو دست دوم که قصد خرید آنرا دارید هستید حتما در هنگام خرید خودرو با متخصیصین تشخیص رنگ خودرو مشورت نمایید، و با پرداخت هزینه اندک از متحمل شدن خسارات سنگین هنگام خرید خودرو جلوگیری نمائید .

بدنه یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت هر خودروی کارکرده است. خصوصا هر چه خودروی مورد نظر شما گرانقیمت تر باشد رنگ شدگی هریک از قسمتهای اتومبیل میتواند به مقدار قابل توجه در قیمت گذاری آن موثر باشد. بسیاری از افراد هستند که در گذشته اتومبیل گرانقیمتی را ندانسته و بدون نظر کارشناسی خریداری نموه اند و هنگام مراجعه به ما از رنگ شدگی قطعات خودروی خود تعجب می کنند و اظهار می دارند که ما این خودرو را بدون رنگ خریداری نمو ده ایم  چطور میشه رنگ داشته باشه.لذا توصیه مجدد ما به شما این است که حتما در هنگام خرید از نظر کارشناسی استفاده نمایید.زیرا بدنه رنگ شده را نمی توان به هیچ وجه تعمیر کرد ، اما بخش فنی خودرو این قابلیت را دارد.